Координаторам

Хто може стати учасником (натисніть тут)

Одне із завдань конкурсу «Мовознавець» – це пошук талановитої молоді, але не менш важливим завданням є популяризація англійської мови.

Для реалізації цього завдання потрібно максимально збільшити коло учасників, не обмежуватися лише тими, хто вже називає англійську мову своїм улюбленим предметом, а залучати ще й тих, хто, можливо, не досяг значних результатів, але прагне дізнатися щось нове та зробити крок уперед.


Тому в конкурсі можуть брати участь усі бажаючі. Ми для цього зробили усе можливе:


1. Ми прагнемо довести, що вивчення іноземних мов може (і повинно) бути цікавим і що кожен учень може отримувати задоволення від процесу навчання.

2. Ми укладаємо насправді незвичайні ілюстровані завдання, які друкуються на яскравих кольорових аркушах. «Мовознавець» – справжній конкурс із справжніми призами, однак це не виключає можливості іноді посміхнутися під час пошуку відповіді на питання.

3. Кожен учасник гарантовано отримає кольоровий журнал «Мовознавець». У ньому учень дізнається дещо незвичне про життя, побут та культуру англомовних країн, про особливості англійського гумору та на дозвіллі зможе перевірити свою ерудицію і кмітливість.

4. Окрім головних призів, які чекатимуть на переможців, серед УСІХ учасників конкурсу, незалежно від зайнятого місця, розігруватимуться коштовні призи.

Організаційний внесок – це насправді невелика сума, яка надає кожному учаснику низку значних переваг:

– унікальні емоції та задоволення від участі у конкурсі;

– яскрава сувенірна продукція, яка нагадуватиме про отримані враження;

– шанс виграти приз (планшет) за сам факт участі у конкурсі.


Чим більше учнів візьмуть участь у конкурсі, тим ширше ставатиме коло шанувальників англійської мови.

Порядок проведення осіннього етапу конкурсу у 2021/2022 навчальному році:


1. Реєстрація: з 1 вересня по 15 жовтня 2021 року.

2. Координатори поштою отримують завдання і бланки відповідей.

3. I тур конкурсу: 18 листопада 2021 року (2–11 класи). Учасники заповнюють бланки відповідей.

4. Координатори надсилають бланки відповідей на адресу організаційного комітету.

5. Організаційний комітет перевіряє відповіді та оголошує результати I туру (1 місце, 2 місце, 3 місце, учасник) на веб-сайті конкурсу.

6. Учні 5–11 класів, які за результатами I туру займуть перше місце, будуть запрошені до II туру. Для участі у II турі учасники мають попередньо зареєструватися на вебсайті www.movoznavets.com, указавши свою адресу електронної пошти, на яку надійде унікальне посилання на завдання II туру.

7. II тур конкурсу (5–11 класи): 8 грудня 2021 року (орієнтовно, точну дату буде повідомлено додатково). Другий тур конкурсу проходитиме виключно в режимі онлайн. Переможці другого туру будуть визначені на основі кількості правильних відповідей та витраченого часу.

8. Нагородження та розіграш призів відбудеться 15 грудня 2021 року (орієнтовно, точну дату буде повідомлено додатково):

- серед учнів 2–4 класів, які за результатами I туру займуть перше місце, будуть розіграні 3 планшети (по одному планшету для кожного класу);

- 10 учасників (незалежно від зайнятого місця) отримають планшети (будуть визначені у рандомному порядку; по одному планшету для кожного класу);

- усі учасники отримають відповідні дипломи (першого, другого, третього ступеня, учасників) і сувенірну продукцію;

- учні 5 та 6 класів, які стануть абсолютними переможцями II туру, отримають планшети (по одному планшету для кожного класу);

- учні 7–11 класів, які стануть абсолютними переможцями II туру, отримають ваучери на подорож до Європи (по одній подорожі для кожного класу);

- учителі переможців отримають сертифікати;

- 2 вчителі тих шкіл, у яких навчаються абсолютні переможці другого туру (7–11 класи) отримають 2 подорожі Європою (подорожі отримають 2 школи з більшою кількістю учасників).

- навчальні заклади з найбільшою кількістю учасників конкурсу отримають курси підвищення кваліфікації у Горлівському інституті іноземних мов (дистанційні):

- 2 курси для двох найактивніших сільських шкіл (по одному курсу для школи);

- 2 курси для двох найактивніших шкіл у містах із населенням до 100 000 осіб (по одному курсу для школи);

- 2 курси для двох найактивніших шкіл у містах із населенням більше 100 000 осіб (по одному курсу для школи).Увага! Порядок проведення може бути змінено залежно від епідеміологічної ситуації.


Установіть на свій смартфон або планшет наш застосунок «Мовознавець» з Google Play та отримайте постійний доступ до актуальної інформації щодо конкурсу: